MIRE SE VINI TE

BLUE BOUTIQUE HOTEL


AKOMODIMI I QETESISE JUAJ


Book a Room Learn More
Duke shijuar një pozicion të ngritur vetëm 600 metra nga plazhi i Dhërmiut, Blue Boutique Hotel ka pamje panoramike të detit. Ajo përmban një restorant në vend dhe një bar. WiFi falas ofrohet në të gjithë pronën.

Një ballkon me zonë të shtrojë është paraqitur në çdo njësi.
Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar dhe vjen me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, si dhe një banjo private të pajisur me dush.
Recepsioni 24 orësh në pronë.
Suitat

Komoditeti, qetësia dhe mjedisi natyror kombinohen në mënyrë perfekte këtu, sepse ne kujdesemi për mirëqenien tuaj.

TË GJITHA DHOMAT
..
Junior Suite
...
Deluxe Suite
...
Double Room
...
Queen SuiteBlu-Boutique Lounge

BAR & RESTAURANT

150+

PJATA TË SHIJSHME

20+

STAF I KUJDESSHËM

Ne kemi një nga baret më të mira në qytet. Dhe megjithëse jemi të kënaqur kur e dëgjojmë këtë, mendojmë se çdo i ftuar duhet të krijojë mendimin e tij.

Ajo që ka rëndësi për ne është që mysafirët tanë të ndihen rehat në barin tonë. Ne duam që ata të shijojnë pijet dhe bisedat e tyre, dhe jemi të lumtur t'i ftojmë të gjithë të pushojnë në divanet tona të rehatshme dhe ta mbyllin mbrëmjen me një pije të veçantë.


Luxury Rooms.

Ne besojmë në funksionimin në harmoni me natyrën. Kur kjo arrihet, çdo gjë vjen në vendin e vet - kjo është më e pakta që do të përjetoni duke qëndruar këtu.

Best Food.

Gjithçka që nevojitet për të krijuar përvojë të veçantë dhe unike është e disponueshme këtu. Prano paqen e mendjes dhe përtëritjen e trupit drejtpërdrejt nga natyra.

Quality Service.

Një nga filozofitë bazë për çdo lloj pushimi dhe kënaqësie është cilësia - çdo gjë duhet të vendoset për komoditetin, kënaqësinë dhe përvojën tuaj të paharrueshme.


Plazh & Relax

SHIKO GALERIN

Duke shijuar një pozicion të ngritur vetëm 600 metra nga plazhi i Dhërmiut, Blue Boutique Hotel ka pamje panoramike të detit.

Designed for natural living.

Pishina

ME SHUME