RRETH NESH

BLUE BOUTIQUE

Dedikuar Per Qetesine TuajDuke shijuar një pozicion të ngritur vetëm 600 metra nga plazhi i Dhërmiut, Blue Boutique Hotel ka pamje panoramike të detit. Ajo përmban një restorant në vend dhe një bar. WiFi falas ofrohet në të gjithë pronën.
Recepsioni 24 orësh në pronë.
Parkingu falas është në dispozicion në prone. Himara është 18 km larg, ndërsa Saranda është 70 km larg.

BLUE BOUTIQUE HOTEL
  • MËNGJESI ME BUFE TË PLOTË
  •   DHOME DYSHE
  •       BAR
  •  SHËRBIMI NË DHOMË
  •       PISHINA

Keni Pyetje?

+355 (0) 693525137

info@blueboutique.al

Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar dhe vjen me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, si dhe një banjo private të pajisur me dush.

INFO & BOOKING

Plazh & Relax

SHIKO GALERIN

Duke shijuar një pozicion të ngritur vetëm 600 metra nga plazhi i Dhërmiut, Blue Boutique Hotel ka pamje panoramike të detit.

Designed for natural living.

Pishina

ME SHUME

Luxury Rooms.

Ne besojmë në funksionimin në harmoni me natyrën. Kur kjo arrihet, çdo gjë vjen në vendin e vet - kjo është më e pakta që do të përjetoni duke qëndruar këtu.

Best Food.

Gjithçka që nevojitet për të krijuar përvojë të veçantë dhe unike është e disponueshme këtu. Prano paqen e mendjes dhe përtëritjen e trupit drejtpërdrejt nga natyra.

Quality Service.

Një nga filozofitë bazë për çdo lloj pushimi dhe kënaqësie është cilësia - çdo gjë duhet të vendoset për komoditetin, kënaqësinë dhe përvojën tuaj të paharrueshme.